Lista startowa (stan na 02/08/2021)

Lista startowa (stan na dzień 02/08/2021)

Lp

Imię

Nazwisko

Ksywa/Team

Rower

Dystans

1

2

3

4

5

6

1

Bartosz

Błaszczyk

Uwe Kolarz/Mitsubishi Materials MTB Team

MTB

LONG

2

Paweł

Brudło

Bronek/

MTB

LONG

3

Adrian

Chyliński

Adi/

MTB

LONG

4

Krystian

Czapla

Krycha/BikeTeam

gravel/cx

LONG

5

Dominik

Deja

/Kulawi Krulowie

gravel/cx

LONG

6

Patryk

Dobosz

/

MTB

LONG

7

Sebastian

Dycha

Koń Sebo/Fantastic Four

MTB

LONG

8

Sebastian

Gierok

Seba/BikePals

gravel/cx

LONG

9

Maciej

Gil

/Harpagany

MTB

LONG

10

Michał

Góźdź

/Epic Trips No Hugs

gravel/cx

LONG

11

Magdalena

Gralewska

Madziunia/Sangrodzkie Wiewiórki

gravel/cx

LONG

12

Mateusz

Hajto

/

gravel/cx

LONG

13

Marzka

Janerka

/

MTB

LONG

14

Łukasz

Jasiuwian

Jasiu/Mróz Rowery Team

MTB

LONG

15

Dorota

Juranek

Mamba On Bike

gravel/cx

SHORT

16

Rafał

Klapetek

Klapton/Fantastic Four

MTB

LONG

17

Norbert

Kośmider

Norbi/

gravel/cx

LONG

18

Aleksander

Krawczyk

/House Music All Night Long Wro

gravel/cx

LONG

19

Czesława

Kruczkowska

Czesia/

MTB

LONG

20

Antoni

Kubasiewicz

Bubu/

MTB

LONG

21

Szczepan

Kuś

/Mountains MTB Team

MTB

LONG

22

Jan

Lutyk

/True Love

MTB

LONG

23

Mariusz

Manorek

Manor/Harpagany

MTB

LONG

24

Tobiasz

Matuszewski

/Bike Team

gravel/cx

LONG

25

Artur

Mioduszewski

Miodzio/

gravel/cx

LONG

26

Sławomir

Nowakowski

/Fantastic Four

MTB

LONG

27

Radosław

Roszkowiak

/

gravel/cx

LONG

28

Anna

Sadowska

/Bike Atelier Team

gravel/cx

LONG

29

Paweł

Schleck

Schlecku/Rider Team

MTB

LONG

30

Mariusz

Sobczak

Maryś Marcepan/UCI Bandits

gravel/cx

LONG

31

Przemysław

Sykuła

Pesel/Sangrodzkie Wiewiórki

gravel/cx

LONG

32

Robert

Waczko

Wako/

MTB

LONG

33

Marcin

Witkowski

Wiciu/Zaszyci

MTB

LONG

34

Grzegorz

Zając

Zajec/Fantastic Four

MTB

LONG

35

Małgorzata

Żurawska

Haribo/

MTB

LONG

36

Małgorzata

Żygiewicz

/

MTB

LONG

37

Krystian

Jakubek

Tygrysek/Bike Atelier Team

gravel/cx

LONG

38

Dariusz

Jusiel

/

gravel/cx

SHORT

39

Roman

Królikowski

wodorek105/

gravel/cx

LONG

40

Piotr

Fórmanek

/Mróz Rowery Team

MTB

SHORT

41

Norbert

Generowicz

Gener/Mróz Rowery Team

MTB

SHORT

42

Jacek

Gotowczyc

/

MTB

SHORT

43

Paweł

Hornowski

Horton/MTB Team Gorzów

MTB

SHORT

44

Kamil

Kropielnicki

/Pandy Dwie

gravel/cx

SHORT

45

Piotr

Książczak

/

gravel/cx

SHORT

46

Agata

Musialik

/Pandy Dwie

gravel/cx

SHORT

47

Robert

Paszkiewicz

/

MTB

SHORT

48

Michał

Siergiejewicz

/

gravel/cx

SHORT

49

Adam

Szantyka

Długi/BKSR Kolarz Team Szurkowskiego

MTB

LONG

50

Dominik

Szantyka

Rudy/BKSR Kolarz Team Szurkowskiego

MTB

LONG

51

Paweł

Światlak

Maklak/Seven Perceptus Team

gravel/cx

SHORT

52

Wojciech

Woźniak

/

gravel/cx

SHORT

53

Andrzej

Wójcik

Endrju/Bikestacja Fitwheels

MTB

SHORT

54

Rafał

Zimoch

/

gravel/cx

SHORT

55

Krzysztof

Szawdzin

/

MTB

LONG

56

Dawid

Markiel

Łysy na rowerze/INPEAK Team

gravel/cx

SHORT

57

Piotr

Berdzik

/Immotion Specialized SKODA Gall ICM

gravel/cx

LONG

58

Grzegorz

Kurpiński

/Lubin

gravel/cx

SHORT

59

Łukasz

Ryczkowski

/

gravel/cx

LONG

60

Dawid

Otorowski

/

gravel/cx

LONG

61

Daniel

Łazarek

/Kawaler Wieczorową Porą

MTB

LONG

62

Krzysztof

Szawdzin

/

MTB

LONG

63

Marek

Kowalski

Dzikimarek/Boster

MTB

LONG

64

Filip

Bagiński

/Bikestage

gravel/cx

SHORT

65

Bartosz

Mikler

Pan Tygrys/Victoria Jaworzno

gravel/cx

SHORT

66

Łukasz

Szrubkowski

Szrubko/Eroe Racing Team

gravel/cx

SHORT

67

Łukasz

Sokołowski

/Eroe Racing Team

gravel/cx

SHORT

68

Katarzyna

Szlezak

/BIKE/TOUR Team

gravel/cx

SHORT

69

Grzegorz

Radziwonowski

/BIKE/TOUR Team

gravel/cx

SHORT