Lista rejestracyjna (stan na 19/07/2021)

Lista rejestracyjna (stan na dzień 06/04/2021)

Lp

Imię

Nazwisko

Team

Nick

Rodzaj roweru

1

2

3

4

5

6

1

Szczepan

Kuś

Mountains MTB Team

Niemek

MTB

2

Bartosz 

Wiszniewski

FiziaTeam

Bartol

gravel/cx

3

Tobiasz

Matuszewski

MCH Bike Team


gravel/cx

4

Sebastian

Dycha

Fantastic Four

Koń Sebo

MTB

5

Sławomir

Nowakowski

Fantastic Four


MTB

6

Krystian

Czapla

MCH Bike Team

Kryha

gravel/cx

7

Norbert

Kośmider


Norbi

gravel/cx

8

Rafał

Klapetek

Fantastic Four

Klapton

MTB

9

Robert

Wydra

Bikers Świnoujście

Wyder

gravel/cx

10

Przemysław

Przybylski


Yaprzemek

gravel/cx

11

Michał

Siergiejewicz



gravel/cx

12

Grzegorz

Zając

Fantastic Four

Zajcu

MTB

13

Robert

Waczko


Wako

MTB

14

Patryk

Paśko


Pasiek

MTB

15

Dariusz

Jusiel



gravel/cx

16

Łukasz

Klimaszewski

Mitutoyo AZS Wratislavia


MTB

17

Łukasz

Piotrów

Szczypior

Szczypior

gravel/cx

18

Kacper

Gierlicki

G-ROWER

Kacpi

gravel/cx

19

Tomasz

Raczko


Tomcio Paluch

gravel/cx

20

Artur

Mioduszewski



gravel/cx

21

Ziemowit 

Słomian



gravel/cx

22

Andrzej 

Wojnarowski

G-ROWER

Wojnar

gravel/cx

23

Krzysztof 

Wołoszyn



MTB

24

Robert 

Chylarecki



gravel/cx

25

Maciej 

Czerwiński

Kibolski KS

Hasek

gravel/cx

26

Gracjan

Stankiewicz

DT4YOU MTB TEAM


MTB

27

Kamila

Pociech


Rdza

gravel/cx

28

Aleksander

Krawczyk

House music all night long wro

Plan

gravel/cx

29

Krystian

Jakubek

To się jeszcze okaże

Tygrysek

MTB

30

Radosław

Roszkowiak



gravel/cx

31

Grzegorz

Malicki

T-mobile Sport Team

Malin

MTB

32

Anna

Witkowska

Klub Królika Stefana


MTB

33

Jan

Lutyk

True Love


MTB

34

Mateusz

Hajto



gravel/cx

35

Dominik

Deja 

Kulawi Krulowie


gravel/cx

36

Adam

Porowski



MTB

37

Łukasz

Klamka



gravel/cx

38

Piotr

Książczak


crAsh

gravel/cx

39

Karolina

Bawej

A po co mnie to…

Karolina

MTB

40

Daniel 

Łazarek

Kawaler Wieczorową Porą

Funt

MTB

41

Paweł 

Krzyżanowski 

A na co mnie to…


MTB

42

Dawid

Zieliński

Better for life

Tadek

MTB

43

Eryk

Gomoński

DT4YOU MTB TEAM

Diesel

MTB

44

Robert

Belica



MTB

45

Piotr

Celebucki


Cebul

gravel/cx

46

Andrzej 

Pyrtej

Truck Team

TruckPrince

MTB

47

Tomasz

Tomeczek



gravel/cx

48

Krzysztof 

Hetnar

OŚ Racing Team

Kris

MTB

49

Przemysław

Janaszek

Alpol Racing Team

Jachu

MTB

50

Wojciech

Woźniak



gravel/cx

51

Tobiasz

Kois 


Tobi

gravel/cx

52

Marek

Celiński

ATD

celmar

MTB

53

Mateusz

Banach

Elektronika – Elita

Banach

gravel/cx

54

Czesława

Kruczkowska


Czesia

MTB

55

Rafał

Sikorski


RS

gravel/cx

56

Mateusz

Frydrych 


Fryta

gravel/cx

57

Jarosław

Śliwa


PAZDANI

MTB

58

Daniel 

Kupeć

Legnickie Morsy

Daniel

gravel/cx

59

Paweł 

Schleck

PM RIDER TEAM

Schlecku

MTB

60

Paweł 

Brudło 


Bronek

MTB

61

Michał

Gomoliszek


Gumiś

gravel/cx

62

Michał

Goźdź

epictripsnohugs.cc


gravel/cx

63

Anna

Sadowska




64

Tytka

Bartlomiej

EPNH Ultra Team

Tyta

gravel/cx

65

Adrian

Rybarczyk




66

Artur

Grodź 

Drużyna B

Arti

gravel/cx

67

Agata

Musialik 

Pandy Dwie


gravel/cx

68

Kamil 

Kropielnicki

Pandy Dwie


gravel/cx

69

Marian

Nowak 



MTB

70

Małgorzata

Żurawska 


Haribo

MTB

71

Dorota

Juranek 

Mamba On Bike

Mamba


72

Marcin

Matysiak

ultrawyrypa.pl

Matys

gravel/cx

73

Katarzyna

Kropielnicka


Katka

gravel/cx

74

Bartosz 

Błaszczyk

Materials MTB Team

UweKolarz

MTB

75

Artur

Siemion 



gravel/cx

76

Daria

Celińska



MTB

77

Ziemowit 

Słomian


Ziemol

MTB

78

Mateusz

Kucharski


Kucharz

gravel/cx

79

Jacek

Nikiel



gravel/cx

80

Hanna

Urbaniak


Hania

gravel/cx

81

Mateusz

Siejko


Kacper

gravel/cx

82

Michał

Piaskowski



MTB

83

Michał

Sawiński


gravel/cx

84

Małgorzata

Żurawska


MTB

85

Anna

Sadowska

Bike Atelier Team


gravel/cx

86

Roman

Królikowski


Wodorek104

gravel/cx

87

Mariusz

Manorek

Harpagany

Manor

MTB

88

Maciej

Gil

Harpagany

MTB

89

Przemysław

Sykula

Sangrodzkie wiewiórki

Pesel

gravel/cx

90

Magdalena

Gralewska

Sangrodzkie wiewiórki

Madziunia

gravel/cx

91

Piotr

Berdzik

Immotion Specialized SKODA Gall ICM

gravel/cx

92

Adam

Szantyka

Team Szurkowskiego

Długi

MTB

93

Dominik

Szantyka

Team Szurkowskiego

RUDY

MTB

94

Mariusz

Sobczak

UCI Bandits

Maryś Marcepan

gravel/cx

95

Marcin

Witkowski

Zaszyci

Wiciu

MTB

96

Jakub

Pawłowski

gravel/cx

97

Paweł

Hornowski

MTB Team Gorzów/span>

Horton

MTB

98

Tomasz

Barabas

gravel/cx

99

Małgorzata

Żygiewicz

MTB

100

Jerzy

Jakóbczak

MTB

101

Jan

Gabryluk

gravel/cx

102

Maciej

Starzyński

gravel/cx

103

Antoni

Kubasiewicz

Bubu

MTB

104

Łukasz

Jasiuwian

MRÓZ ROWERY TEAM

Jasiu

MTB

105

Norbert

Generowicz

MRÓZ ROWERY TEAM

Gener

MTB

106

Piotr

Furmanek

MRÓZ ROWERY TEAM

MTB

107

Bartłomiej

Białuch

cx/gravel

108

Maciek

Siemaszko

Siemo

cx/gravel

109

Rafał

Rudzik

Rafi

cx/gravel

110

Arkadiusz

Woloszczak

Wolosark

cx/gravel

111

Tomasz

Niemiec

Tomeq

cx/gravel

112

Agnieszka

Kopeć

Grzmiące Pośladki

Agi

cx/gravel

113

Beata

Pospiszył

Grzmiące Pośladki

Becia

cx/gravel

114

Łukasz

Nadolski

cx/gravel

115

Marzka

Janerka

Dziabnięci

MTB

116

Szymon

Kolorz

Śląsk Kolarsko

cx/gravel

117

Artur

Roszkowski

Daleko Jeszcze?

Artek

cx/gravel

118

Marek

Turliński

Agassi

cx/gravel

119

Rafał

Zimoch

cx/gravel

120

Marcin

Dobryłko

cx/gravel

121

Robert

Paszkiewicz

MTB

122

Fotis

Spryś

gravel/cx

123

Sebastian

Gierok

Bike Pals

Seba

MTB

124

Patryk

Dobosz

MTB

125

Bartosz

Bukowski

burkov

gravel/cx

126

Adrian

Chyliński

Adi

MTB

127

Paweł

Światlak

SEVEN Perceptus Team

Maklak

gravel/cx

128

Dawid

Mirecki

Kogut

MTB