O NAS

Dwóch ludzi. Mariusz i Łukasz. Duet doskonały. Pomysłodawca i doświadczony Organizator oraz człowiek, który te tereny zna jak własną kieszeń.  Obydwa nazwiska znane z konkretnej roboty. Jedno dla Bolesławca, drugie dla Szklarskiej Poręby.

 

Mariusz Lickiewicz – człowiek wielu zawodów i pasji. Z urodzenia legniczanin („mała Moskwa”) z wyboru bolesławianin. Posiadacz kilku rowerów, które nie do końca potrafi wykorzystać choć plany wciąż ma ambitne 😉 Organizator wszystkich możliwych rodzajów wyścigów kolarskich (jeszcze przed nim torowy i „eliminator XC”). Oprócz „własnych” lokalnych wyścigów mtb, cx i szosowych współorganizator i szef zabezpieczenia m.in. Kaczmarek Electric MTB i VIA Dolny Śląsk. Przez wielu kojarzony z ostatniego nowego image’u czyli białej ”mikołajowej” brody i sportowej (głównie kolarskiej) serii ceramiki bolesławieckiej, którą wymyślił i z dużym powodzeniem promuje…

Łukasz Biederman – pasjonat gór, rowerów, aktywności fizycznej i fotografii. Z wyboru wrocławianin, sercem obywatel Szklarskiej Poręby, w której się urodził i dorastał. W rodzime Karkonosze i Góry Izerskie wraca przy każdej nadarzającej się okazji, najchętniej penetrując je rowerem, bez względu na warunki pogodowe i porę roku. Na co dzień pracownik dużej firmy w branży elektrotechnicznej, prywatnie szczęśliwy ojciec dwójki 11-latków. Jako ‘lokales’ – znający okolice jak własną kieszeń – „architekt” unikalnej trasy Gravmageddonu.