O NAS

Dwóch ludzi. Mariusz i Łukasz. Duet doskonały. Pomysłodawca i doświadczony Organizator oraz człowiek, który te tereny zna jak własną kieszeń.  Obydwa nazwiska znane z konkretnej roboty. Jedno dla Bolesławca, drugie dla Szklarskiej Poręby.

Mariusz Lickiewicz – człowiek wielu zawodów i pasji. Z urodzenia legniczanin („mała Moskwa”) z wyboru bolesławianin. Posiadacz kilku rowerów, które nie do końca potrafi wykorzystać choć plany wciąż ma ambitne 😉 Organizator wszystkich możliwych rodzajów wyścigów kolarskich (jeszcze przed nim torowy i „eliminator XC”). Oprócz „własnych” lokalnych wyścigów mtb, cx i szosowych współorganizator i szef zabezpieczenia m.in. Kaczmarek Electric MTB i VIA Dolny Śląsk. Przez wielu kojarzony z ostatniego nowego image’u czyli białej ”mikołajowej” brody i sportowej (głównie kolarskiej) serii ceramiki bolesławieckiej, którą wymyślił i z dużym powodzeniem promuje…

Łukasz Biederman – Pasjonat gór, rowerów, narciarstwa, aktywności w malowniczych plenerach. Od ćwierć wieku czynny amator MTB, od kilku lat obserwator i aktywny fan gravelowej gorączki. Urodzony w Szklarskiej Porębie, z wyboru wrocławianin, sercem karkonosko-izerski tubylec. Jako lokales – znający okolice jak własną kieszeń – „architekt” unikalnej trasy Gravmageddonu.